ZWROTY I REKLAMACJE

ZWROTY

Zakupiony produkt można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwroty po upłynięciu tego terminu nie będą przyjmowane, a także nie ma możliwości wymiany.

Przed upływem tego terminu wyślij do nas zakupiony wcześniej towar wraz z wypełnionym formularzem zwrotu lub poinformuj nas o chęci dokonania zwrotu na adres e-mail: nozze.contact@gmail.com następnie odsyłając towar z wypełnionym formularzem. Zwracany produkt musi być odesłany w takim samym stanie w jakim został doręczony, nie może być uszkodzony czy zniszczony, nie może nosić żadnych śladów użytkowania, pozbawiony zapachów (np. perfum) i zabrudzeń (np. śladów makijażu). Zwracane produkty muszą posiadać oryginalne metki z wszystkimi nienaruszonymi elementami znajdującymi się wewnątrz paczki. Produkt należy odesłać w nieuszkodzonym, oryginalnym opakowaniu. Sukienki zwracane bez zabezpieczającego klipsa nie będą uznawane.

ABY DOKONAĆ ZWROTU NALEŻY:

 1. Towar powinien być nowy, nie noszący żadnych śladów użytkowania. Zwracane ubrania powinny mieć wszystkie oryginalne metki – jest to podstawa do zatwierdzenia zwrotu.
 2. Prosimy o zwrócenie nam towaru w oryginalnym opakowaniu NOZZE oraz wszystkimi dodatkami i gratisami – jest to podstawa do uznania zwrotu.
 3. Prosimy o dokładne zapakowanie i zabezpieczenie produkt.
 4. Wypełnić formularz zwrotu – POBIERZ TUTAJ. Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania formularza, możesz wypisać go ręcznie. Ważne, aby zawierał wszystkie dane, które są we wzorze.
 5. Zwracany produkt z dołączonym formularzem zwrotu należy odesłać na adres:
  Paczkomat KRA291M
  Widnokrąg , Kraków 30-685
  Przy skrzyżowaniu Cechowa / Widnokrąg 
  Nozze Official – Julia Kolasa
  +48 797 959 385  

Nie odbieramy paczek z punktów odbioru, nadanych za pobraniem oraz przesłanych Pocztą Polską.

Towary niespełniające wszystkich powyższych warunków będą odsyłane na koszt Klienta oraz będą podstawą nieuwzględnienia zwrotu. W ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki i zaakceptowania zwrotu, klientowi przysługuje pełny zwrot wpłaconej kwoty lub Zwrócimy Ci równowartość ceny odesłanego towaru z kosztami przesyłki równymi najtańszej dostępnej opcji dostawy w sklepie. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący

WYMIANA

W sklepie nozzeofficial.com wymiana towaru polega na odstąpieniu od umowy, czyli ZWROCIE wybranych artykułów, następnie złożeniu i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia.

REKLAMACJE

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne, wady fizyczne materiału lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Napisz do nas na maila: nozze.contact@gmail.com, w którym opiszesz co dokładnie stało się z produktem. Jeśli to możliwe – załącz zdjęcia, które zobrazują wadę produktu.
 2. Reklamowane produkty należy dokładnie zapakować i zabezpieczyć wraz z formularzem reklamacyjnym – POBIERZ TUTAJ.
 3. Reklamowany produkt z dołączonym formularzem reklamacji odeślij na adres: ADRES
 4. Klient otrzymuje w ciągu 14 dni informację drogą e-mailową na temat decyzji oraz dalszych kroków procesu reklamacyjnego.
 5. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 14 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. Reklamacja może zostać nieuznana, jeżeli zostanie stwierdzone, iż wada powstała w wyniku nieprawidłowego użytkowania.

Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego (paczki pocztowej ekonomicznej) zwracamy po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie reklamacji – napisz do nas na nozze.contact@gmail.com.