O NAS

NOZZE to marka prezentująca wizję ponadczasowych sukni stworzonych przez dwie pełne pasji i energii projektantki – Julię i Sarę. Nozze to miłość do krawiectwa, mody, konstrukcji odzieży i sztuki. Naszym celem jest tworzenie eleganckich, klasycznych projektów z nowoczesnym akcentem.

Jesteśmy marką oferującą produkty z wysokiej jakości tkanin i dodatków. Zaprojektowane i uszyte w kameralnych polskich szwalniach z wieloletnimi tradycjami, które dbają o każdy detal oraz staranność wykonania. Ogromne doświadczenie przekłada się na wysoką jakość wykończenia i trwałość produktów.

Suknie Nozze są stworzone z myślą o silnych, pewnych siebie kobietach, które pragną wyrazić swoją kobiecość i indywidualność. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb swoich klientek, dlatego stawiamy na elegancję, wygodę i jakość. Projekty Nozze wyróżniają się oryginalnością i pikanterią, co czyni je nowoczesnymi i unikatowymi. Zależy nam również na tym, aby prezentować ciekawe kroje i nietuzinkowe rozwiązania, które nadają sukniom charakteru i sprawiają, że są niepowtarzalne.

Jednak oprócz estetyki, zawsze zwracamy uwagę na wygodę i funkcjonalność. Dążymy do tego, aby nasze modele nie tylko pięknie wyglądały, ale także były praktyczne w użytkowaniu.

Nozze idealnie łączy prostotę, elegancję i oryginalność co pozwala nam przyciągnąć nowoczesne kobiety, które cenią sobie indywidualny styl i chcą wyróżnić się z tłumu. Nasze produkty są doskonałym wyborem dla kobiet które pragną czuć się pięknie i wyjątkowo, nie rezygnując przy tym z komfortu i funkcjonalności.